İlginç

İşte Instagram Evliliği

Instagram DM üzerinden tanışan çift 1 yıl içinde evlendi.

instagram_evliligi

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Erica Harris ve New York’ta yaşayan Arte Vann, Instagram ‘da 1 yıl önce karşılıklı birbirlerinin fotoğraflarını beğendikten sonra birbirlerini ekleyerek önce arkadaş oldular, sonra da evlendiler. Nasıl mı?

Önce yazışmayla başlayan konuşmaların ardından konuşmaların telefon ve görüntülü görüşmeye döndüğünü söyleyen Harris, bir gecede genellikle 5 saat konuştuklarını ifade etti.

instagram-evliligi

Birbirlerini hiç görmeden aylarca konuşan çift, artık en sonunda dayanamayıp Kaliforniya ‘da bulunan Ontario Uluslararası Havalimanı’nda buluşma kararı aldı.

instagram_evlilik_teklifi

New York ‘ta yaşayan Arte Vann işinden ayrılarak tek yönlü bir bilet aldı ve Kaliforniya ‘ya geldi. Birbirlerini gördüklerinde aşık olduklarına emin olan çift havalimanında hemen evlenme kararı aldı. Arte Vann dizlerinin üzerine çökerek Erica ‘ya romantik bir evlenme teklifinde bulundu.

instagram-evlilik-teklifi

“Onu ilk gördüğümde, kendime bu adamı ne kadar çok seviyorum dedim” diyen Erica, “Evet” cevabını verdi. Evliliğe birbirini tanımadan önce soğuk baktıklarını söyleyen çiftin nikahları vakit kaybetmeden, havalimanında kıyıldı. Erica da Instagram ‘da fotoğraflarını paylaşarak, bu mutlu olayı sosyal medyada duyurdu.

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI