Düğün & Gelin

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

burçlara göre gelinlik özellikleri

BURÇLARA GÖRE GELİNLİK MODELLERİ

Koç Burcu Gelinlik Modelleri

koç burcu gelinlik özellikleri

koç burcu gelinlik modelleri

Koç kadınları, ateş grubu oldukları için iddialı olmayı severler. Kesinlikle abartıdan uzak, sade ve şık giyinmeyi bilen en iyi burçtur. Fazla abartılı olmamak kaydıyla ışıltılı gelinlik modellerini de beğenirler. En önemlisi bir gelinlik onlar için hafif ve rahat olmalıdır. Aksi halde bunalarak düğünden kaçabilirler. 🙂

Boğa Burcu Gelinlik Modelleri

boğa burcu gelinlik özellikleri

boğa burcu gelinlik modelleri

Kendisine olan güveni en üst seviyede olan boğa burcu kadınları, bitmek bilmeyen bir enerjiye sahiptir. Düğün gününde rahat ve özgür hareket edebilecekleri, çekici bir modeli tercih ederek, tarzlarına vurgu yapabilirler.

İkizler Burcu Gelinlik Modelleri

ikizler burcu gelinlik özellikleri

ikizler burcu gelinlik modelleri

Burçlar arasında en kararsız burç diyebiliriz. Gelinliğini seçmek saatlerini, günlerini hatta yıllarını alabilir. Son ana kadar hep bir kararsızlık içerisinde kalacaklardır. İçerisinde rahat edebilecek bir gelinlik modeli seçeceklerdir. Neşeli, sempatik ve enerjik tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanacaklardır.

Yengeç Burcu Gelinlik Modelleri

yengeç burcu gelinlik özellikleri

yengeç burcu gelinlik modelleri

En duygusal burçlardan biri olan yengeçler sade ve romantik işlemelere sahip gelinlik modellerini tercih edeceklerdir. Kabarık ve abartılı modeller kesinlikle tercihleri arasında yer almayacaktır. Genellikle ölçülü ve kıvrımlı bir vücuda sahip olan yengeç burçları için en ideal modeller son derece sade ve zarif ışıltılı gelinlik modelleri karakterlerine de oldukça yakışacaktır.

Aslan Burcu Gelinlik Modelleri

aslan burcu gelinlik özellikleri

aslan burcu gelinlik modelleri

Gösterişi ve dikkat çekmeyi seven aslan burçları, Salona girdiği andan itibaren herkesin bakışlarını kendi üzerinde toplanmasını ister. İddalı, abartılı ve son derece gösterişli, upuzun kuyruğu olan deniz kızı modelleri aslan burcu gelinleri için ideal bir seçim olabilir.

Başak Burcu Gelinlik Modelleri

başak burcu gelinlik özellikleri

başak burcu gelinlik modelleri

Başak burcu kadınları gösterişten uzak,son derece sade ve bir o kadar da şık tercihlerde bulunacaktır. Detaylara fazlasıyla önem verdiklerinden dolayı muhtemelen aksesuar uyumuna dikkat edeceklerdir. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar planlayacak, herşeyin mükemmel olduğuna ikna olacak. Bizden söylemesi düğünden önce bunalıma girer de girdirir de.

Terazi Burcu Gelinlik Modelleri

terazi burcu gelinlik özellikleri

terazi burcu gelinlik modelleri

Doğal, havalı, çekici bir kadın gördüyseniz muhtemelen terazi burcuyla karşı karşıyasınız. Bu hanımefendiler anı yaşamayı iyi bilir ve aldıkları kararlardan asla geri adım atmazlar. Modayı yakından takip ederek kendilerine neyin yakışıp yakışmayacağını iyi bilirler. Şu sıralar ön planda olan midi boy gelinlik modellerini tercih edebilirler. Işıltılı, aynı zamanda çok abartı olmayan modeller karakterleriyle uyum içerisinde şahane duracaktır.

Akrep Burcu Gelinlik Modelleri

akrep burcu gelinlik özellikleri

akrep burcu gelinlik modelleri

Akrep burcu kadınları aşk için yaratılmışlardır. Cazibeli ve kendinden emin duruşuyla vücuduna tam oturan bir gelinlik modeli tercih edeceklerdir. Yapmış oldukları gelinlik tercihleriyle tüm gözleri adeta kendilerine çevireceklerdir. Bu burç ışıltılı, upuzun kuyruk ve duvak, dantel, tül hepsini tek bir modelde görmek isteyebilir. Akrepler için dikkat çekmenin abartıya kaçmakla bir ilgisi olduğu muhtemel.

Yay Burcu Gelinlik Modelleri

yay burcu gelinlik özellikleri

yay burcu gelinlik modelleri

Yay burcu kadını sempatik, neşeli ve enerji doludur. Haliyle böyle bir günde rahatça hareket edip doyasıya eğleneceği bir gelinlik modeli tercih edecektir. Uçuş uçuş tarlatansız yada kısa mini, midi boy gelinlik modelleri tercihleri arasında yer alacaktır. Çok abartıya kaçmayacak ve dantel detaylarla bezenmiş sade bir gelinlik seçeceklerdir.

Oğlak Burcu Gelinlik Modelleri

oğlak burcu gelinlik özellikleri

oğlak burcu gelinlik modelleri

Oğlak burcu kadınları keyiflerine düşkün insanlardır. Dış dünyaya dönük ve sempatik tavırlarıyla herkesin sevgisini kazanabilirler. Gelinlik seçimlerinde enerjik ve renkli kişiliklerini yansıtacakları kesin. Kocaman bir topuz kabarık bir gelinlik renkli bir makyaj tercih edebilirler. Gösterişi ve ihtişamı ruhlarında taşıdıkları için böylesi bir günde sıradan olmak yerine sıradışı ve yıllar geçse de unutulmasını istemeyeceği bir gelinlik seçecektir. Bir defa yaşayacağı bu gecede gelinliği tam istediği gibi olmazsa, son anda düğünü iptal edebilir.

Kova Burcu Gelinlik Modelleri

kova burcu gelinlik özellikleri

kova burcu gelinlik modelleri

Çok zor bir burç olan kova burcu ne istediğini bilmeyerek düğün öncesi herkesin sinir sistemini bozabilir. Son anda vazgeçmez de evlenirse ideal eş rolünü sonuna dek üstlenir. Düğün işini biraz abaratarak, fazla harcamalarda bulunabilirler. Gelinlik tercihi olarakta sade, şık ve zarif modelleri tercih edeceklerdir.

Balık Burcu Gelinlik Modelleri

balık burcu gelinlik özellikleri

balık burcu gelinlik modelleri

Retro kıyafetlere düşkün olan Balık burcu kadınları gelinliklerinde de retro modeller tercih ederler. Eski dönem kıyafetlerine olan merakları günümüz modasıyla birleşince ortaya enfes gelinlik modelleri çıkacağına eminim. Fazlasıyla hassas ve duygusal olan balık burcu kadınları düğün öncesi gereksiz alınganlıklar ve gerginlikler yaşayabilirler. Ancak bu onların en özel günlerine gölge düşürmeyecektir. Onlar için gelinlik, saç, makyaj önemli değil, önemli olan sevdiği adamla bir ömür boyu mutlu bir birliktelik geçirebilmektir. Gelinlik tercihinde çok fazla kararsız kalmayacaklardır. Dediğim gibi önemli olan sevgi..

BURCUNUZA GÖRE GELİNLİĞİNİZ NASIL OLMALI?

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI