Kim Kimdir?

Beyaz Show’a Konuk Olan Çağatay Akman Kimdir?

Çağatay Akman

“Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla dinlenme rekorları kıran Çağatay Akman kimdir?

Youtube ‘da ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak‘ isimli ilk single parçası ile 2 ay gibi kısa bir sürede 120 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan Çağatay Akman önceki gün Beyaz Show’a katıldı. Şarkısının sözleri hem kendisine hem de Koray Albayrak ‘a ait olan bu şarkının melodisinin İsrailli bir müzik grubundan alındığına yönelik bazı iddialara açıklama getiren genç şarkıcı, İsrailli grubun nakarat kısmını Güllü’nün ‘Seni Rüyamda Görsem’ isimli parçasından aldıklarını söyledi. Öte yandan Çağatay’ın bu ilk single’ının yayın haklarına sahip olan 2645 Records kanalı tarafından yapılan açıklamada müziğin 1994 yılında Mehmet Ali Sezer’in koruma altında olan şarkısı ‘Herşeyim Oldun’ adlı şarkısına ait olduğu dile getirildi.

ÇAĞATAY AKMAN KİMDİR?

31 Temmuz 1998 Çankırı doğumlu olan genç şarkıcı 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde Youtube ‘daki klibiyle 120 milyonu aşkın tıklanma alarak, günlük ise ortalama 3 milyon görüntülenme ile trend videolar arasında yerini aldı.

Rap müziğine ilgisi olan Çağatay Akman, aynı zamanda gitar çalıp, şarkı söylemeyi oldukça seviyor. Başarılı genç şarkıcının önümüzdeki günlerde sahnelerde yer almaya başlayacağı ifade edildi.

Popüler video uygulamalarından biri olan Scorp’ta da kısa bir süre önce şarkı ile ilgili açılan başlığa onlarca video gönderilmiş ve şarkı birçok kişi tarafından paylaşılmıştı.

Gece Gölgenin Rahatına Bak – Çağatay Akman Official Video:

Sosyal Medya Hesapları

Facebook: facebook.com/cgtyakmn

Instagram: @cgtyakmn

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI