Haberler

Soyguna Uğrayan Hayvan Barınağına İnsanların İnanılmaz Yardımı!

Bir pazar günü sabahı inanılması güç bir olay gerçekleşmişti.  ‘’Animal Rescue League of New Hampshire’’ isimli barınak soyulmuştu ve yaklaşık olarak 700 dolar değerindeki kedi, köpek mamaları kayıplara karışmıştı. Yanlış Duymadınız Barınak Soyuldu!!

hirsizlarin-soydugu-hayvan-barinagi-yardim-2

Bu yardımsever barınağın sahiplerinden olan Katie Schelzel durumu şöyle anlatıyor; ‘’pazar sabahı çalışanımla birlikte barınağa geldiğimizde gözlerimize inanamamıştık. Mamaların bulunduğu deponun kapısı kırılmış ve bütün mamalar ortadan kaybolmuştu. Durumu hemen polise haber verdik, gelip çalışmalara başladılar ancak hırsızın kim olduğu hala belirsiz.’’ Artık hırsızlıkta farklı boyutlara geçti insanlar. Barınak soymakta nereden çıktı diyebilirsiniz ama soyulmuş işte.

hirsizlarin-soydugu-hayvan-barinagi-yardim-4

Neyse ki hikaye burada bitmiyor. Olayın farkedildiği pazar günü akşamüstüne kadar tüm civar halkı durumdan haberdar oluyor ve yardımda bulunmaya başlıyor! Yardımsever olmak iyidir. Hiçbirşey kaybettirmez aksine çok şey kazandırır.

hirsizlarin-soydugu-hayvan-barinagi-yardim-3

Katie; ‘’bu çok duygusal bir durumdu. Böylesine kötü bir olay yaşamışken insanların duyarlılığı sayesinde neredeyse tüm üzüntümüzü unutacaktık. Saatler geçtikçe yardımlar gelmeye devam etti.

hirsizlarin-soydugu-hayvan-barinagi-yardim-1

Artık hırsızlığın yaşanmasından önce ki mama sayımızın 15 katı mamaya sahibiz!’’ diyerek açıklıyor durumu. 🙂

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI