Haberler

SON DAKİKA: REİNA KATLİAMCISI YAKALANDI

Reina Teröristi Abdülgadir Masharipov Yakalandı

Yılbaşını Kana Bulayarak 39 Kişiyi Öldüren Reina Katliamcısı Yakalandı!

39 kişinin katili olan ve yılbaşını kana bulayan Reina Katliamcısı ile ilgili son dakika haberi gece yarısı geldi. Katliamın faili olduğu iddiasıyla aranan Abdülgadir Masharipov ‘un  yakalandığı Esenyurt ‘taki dairede yapılan polis incelemesi sabaha karşı sona erdi.. İşte son dakika gelen haberin ayrıntıları…

Reina Teröristi Abdülgadir Masharipov Yakalandı

Reina Saldırganı Yakalandı, Reina Katili Yakalandı, Reina Katliamcısı Yakalandı, Reina Teröristi Yakalandı

Yılbaşı gecesini Reina ‘da yaptığı saldırıyla kana bulayan ve masum insanları katleden “Ebu Muhammed El Horasani” kod isimli Abdulkadir Masharipov, İstanbul ‘da gece saat 00:15 ‘te düzenlenen bir operasyonla, saklandığı Kırgız kökenli bir arkadaşının evinde 4 yaşındaki çocuğu ile birlikte yakalandı. Gerçekleştirilen bu operasyon MİT ve Emniyet ’in ortak çalışmalarıyla yürütüldü.

Teröriste yardım ve yataklık eden ve evde bulunan 1 ‘i Kırgız asıllı erkek, 3 ‘ü siyahi kadın olmak üzere toplam 5 kişi gözaltına alındı. Suçluların sorgusu Vatan Caddesi ‘ndeki Emniyet Müdürlüğü ‘nde devam ediyor.

Yılbaşı gecesi Reina’ya saldırı düzenleyen Masharipov, 39 kişinin ölümüne 70’ten fazla kişinin yaralanmasına yol açmıştı. Son yapılan açıklamada; teröristin DEAŞ terör örgütünün Özbek yapılanmasındaki üyesi olduğu öğrenildi.

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI