Haberler

Skandal Ortaya Çıktı! Kadın Kurtuldu!

Meğer adam, karısını kiralık katil tutarak öldürttüğünü sanmış!

864x486

Kongolu mülteci Balenga Kalala, 2004 yılında Avustralya’nın Melbourne şehrinde Noela Rukundo ile evlendi. Çift geçtiğimiz yıl ülkesi Afrika Burundi ‘ye bir aile dostlarının cenazesi için gittiler.

Burada 7000 dolar karşılığında tuttuğu kiralık katillere bir kişinin öldürüleceğini söyleyen Balenga Kalala ile anlaşan kişiler, öldürülecek kadının Balenga Kalala’nın eşi Noela olduğunu öğrenince, durumu Noela’ya anlattılar.

katil_evli_çift

Kiralık katiller Noela Rukundo’ya, “Eşiniz bizi, sizi öldürmemiz için tuttu ama biz prensiplerimiz gereği kadın öldürmüyoruz” dediler. Bunun üzerine Noela ile kiralık katiller birlikte bir plan yaptı. Kadına “Siz Avustralya’ya gidin, biz eşinize sizi öldürdüğümüzü söyleyeceğiz” diyen kiralık katiller sonrasında kadının eşi Balenga Kalala’ya parçalanmış bir kadının fotoğrafını göstererek, “Eşinizi öldürdük” dediler.

Bunun üzerine hemen harekete geçen Balenga Kalala çalıştığı işyerini arayarak, “Eşim trafik kazasında öldü, cenazesini toprağa verip döneceğim” dedi. Tüm bu olanlardan haberdar bir şekilde hareket eden Noela Rukundo ise ülkesi Burundi’ye dönerek kendi cenazesinde bir anda ortaya çıktı. Olanları polise anlatan Noela, eşini tutuklattı.

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI