Aşk ve İlişkiler

Öğretmen çift aynı öğrenciye tacizde bulunmuş!

Taciz mağduru öğrencinin ifadesiyle işler tamamen çığrından çıktı.

öğretmen-öğrenci-taciz-flaş-flaş-flaş-haber-manşet

Yaşanan bu olay ABD’de sıradan bir vaka haline gelen öğretmen-öğrenci hikâyelerine resmen boyut atlattı.

Hürriyet’in haberine göre; Kaliforniya eyaletinde bir İngilizce öğretmeni, 10 yıllık süreçte en az iki öğrencisi ile cinsel ilişkiye girmek suçlamasıyla gözaltına alındı. Pacheco Lisesi‘nde görevli Gary Bettencourt‘un aynı okulda ücretli öğretmen olarak çalışan kız arkadaşı Devyn Egan‘ın da, sevgilisinin kurbanlarından biriyle birlikte olduğu anlaşılınca durum oldukça garip bir hal aldı.

New York Daily News’in haberine göre Bettencourt, 12 yıl önce şimdilerde 27 yaşında olan bir kız öğrencisiyle ilişki yaşamaya başladı. Polis Şefi Ray Reyna Jr, Bettencourt’un adı açıklanmayan öğrencisiyle iki yıl süreyle birlikte olduğunu belirtti.

40 yaşındaki öğretmenin diğer ilişkisinin ise geçen yıl başladığı ve öğrencisi geçtiğimiz yıl Haziran ayında mezun olana kadar sürdüğü ortaya çıktı. Bettencourt’un 22 yaşındaki sevgilisi Egan’ın da söz konusu öğrenciyle ilişki yaşadığı öne sürüldü.

Devyn Egan’ın da sevgilisi Bettencourt’un çalıştığı Pacheco Lisesi’nden mezun olduğu belirtilirken, ikili arasındaki ilişkinin Egan’ın öğrenci olduğu dönemde başlamış olabileceğinden şüphelenildi.

Bettencourt, bir meslektaşı tarafından uygunsuz davranışlarda bulunduğu iddiasıyla şikayet edilince Eylül ayında ücretli izne çıkarılmıştı. Gelecek hafta ise görevine son verilmesi bekleniyor.

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI