Haberler

Numan Acar Prison Break 5. Sezonunda Yer Alacak Türk Oyuncu Olacak

Türk Oyuncu Numan Acar Prison Break 5.Sezonunda Ekranlarda..

2005 – 2009 yılları arasında yayınlanan Prison Break izleyiciden büyük ilgi görerek tüm dünyada çok sevilen bir dizi haline gelmişti. Ve dizinin bitmesi de hayranlarını oldukça üzmüştü. Fakat yeni yapılan açıklamaya göre; Prison Break 2017 yılında yeni sezonuyla ekranlara geri dönecek. Bu sevindirici haber ile birlikte mutluluk verici bir başka haber daha geldi. Dizinin yeni sezonunda Türk oyuncu Numan Acar da kadroda olacak. İşte Prison Break ‘in yeni fragmanı:

1974 Gümüşhane doğumlu olan Numan Acar, dünyada milyonlarca izleyiciye hitap eden, Prison Break dizisinin 5. Sezonunda yer alacak. Hayranları tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan dizinin fragmanı da, milyonlarca kişi tarafından izlendi.

numan_acar

Fragmanın yayınlanması ile birlikte, Türk oyuncu Numan Acar ’ın da dizide yer aldığı görüldü ve özellikle Prison Break Türk izleyicileri tarafından büyük sevinç ile karşılandı. Şimdiden, başta Türk izleyiciler olmak üzere, 2017 yılı merak ile beklenmeye başlandı.

numan_acar_dizi

Almanya ‘da yaşayan Numan Acar ‘ın ilk mesleği duvar işçiliğiymiş. İnşaat Mühendisliğini bitirdikten sonra Tiyatro eğitimi de almış.

Numan-Acar-photo

Oyuculukla ilgili profesyonel yaşantısı ise Fatih Akın ‘ın Kebab Connection filmiyle başlamış.

oyuncu-numan-acar-kebab-connection-film-yonetmen-fatih-akın

Hemen ardından peşi sıra Türkiye ve Almanya ‘da olmak üzere birçok filmde rol almış. Ve daha sonrasında kendi yapımcılık şirketini kurarak yapımcılığa başlamış.

numan-acar-homeland

Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı ‘nın başrolünü paylaştığı Menekşe ile Halil dizisinde yapımcı olarak çalışmış.

menekşe-ile-halil-dizi-numan-acar

2012 yılında ise başrolünü Ata Demirer ‘in oynadığı Berlin Kaplanı isimli filmin yapımcılığını üstlendi.

berlin-kaplanı-numan-acar-yapımcı

Tüm bu süreç içerisinde ünü ve başarısı zamanla yayılmış olan Acar; 2014 yılında, Amerikan yapımı ”Homeland” isimli dizide Pakistandaki Taliban lideri Haissam Hakkani rolünü canlandırdı.

homeland-numan-acar

Homeland dizisi ile kariyerinde büyük bir çıkış yakaladı.

numan-acar-hollywood

Ve bu büyük başarısının ardından dünyaca ünlü Playboy dergisi Numan Acar ‘a tam 7 sayfa ayırdı.

numan-acar-playboy-dergisi

Yazının içeriğinde Numan Acar ’ın sakallı görünümü, farklı yüz yapısı, derin bakışları, kötü adam rolünde oynaması ve atletik vücudunun onu bir Hollywood yıldızı yaptığından bahsedildi.

numan-acar-playboy

Türkiye ‘de ise gündeme ünlü oyuncu Meryem Uzerli ‘nin Instagram ‘da yaptığı paylaşımla geldi. İki oyuncunun aralarında bir ilişki olduğu iması yapıldı fakat gerçekte böyle bir durum söz konusu değildi. Meryem Uzerli bu merak uyandıran konuyla ilgili gereken açıklamayı basına yaptı.

Numan-Acar-ve-Meryem-Uzerli-Sevgili-Mi

Geçtiğimiz günlerde ise, 2017 yılında tekrar izleyiciyle buluşacak olan Prison Break dizisinin 5.sezonda Abu Ramal rolünü oynayacağı açıklandı. Yeni sezonda en az 3 bölüm oynaması beklenen Acar ‘ın bu başarısı büyük sevinçle karşılandı. Biz de kendisini Sorbiona Ekibi olarak tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 🙂 

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI