Haberler

Metro Turizm Otobüsünde Muavin Uyuyan Kadın Yolcunun Yüzüne Boşaldı!

Büyük Skandal: Metro Turizm otobüsünde mastürbasyonMuavin uyuyan kadın yolcunun yüzüne boşaldı!

Muğla’dan İstanbul’a seyahet eden 483465 sefer sayılı Metro Turizm’e ait otobüste akıl almaz bir olay yaşandı. Muavin seyahat eden kadın yolcuya cinsel saldırıda bulundu. Yaşanan olayı Metro Turizm doğruladı. Olay Türkiye’nin gündemine oturdu!

metro-turizm-skandal-olay-otobuste-masturbasyon-yapan-muavin

Yaşanan skandalın polise aksetmesi üzerine muavin kaçarken, Odatv’ye konuşan Metro Turizm yönetimi yaşananları kabul etti ve muavinden hesap soracaklarını, mağdur kadına da destek vereceklerini dile getirdi.

KADINLAR METRO’NUN PEŞİNE DÜŞTÜ!

metro-turizm-sapik-muavin-masturbasyon

Akşam saat 19.15’te Muğla’dan kalkarak İstanbul’a hareket eden Metro Turizm’e ait otobüsün muavini, sabah saat 05.40’da otobüs Yalova feribotundayken otobüsün içerisinde mastürbasyon yaptı ve uyumakta olan bir kadın üniversite öğrencisi yolcunun üstüne boşaldı. Kadının uyanarak çığlık atması üzerine muavin önce “su döküldü” dedi, daha sonra ise kaçtı.

Kadın yolcunun şikayeti üzerine olay yerine gelen polis, otobüste inceleme yaptı. Skandal, mağdur kadının arkadaşının Ekşi Sözlük’te yaşananları anlatmasıyla ve görüntülerini paylaşmasıyla bir an’da sosyal medyada yayıldı.

METRO TURİZM: BAŞTA İNANMADIK AMA

otobuste-masturbasyon-yapan-muavin-ile-ilgili-metro-turizmden-aciklama

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Yıldırım, yaptığı açıklamada “Bu yaşananlardan dolayı, kurumum adına, genç kızımızdan ve kamuoyundan özür diliyorum” diyerek şunları söyledi:

“Başlangıçta, ihtimal veremedik. Akıl almaz bir olay gibi geldi. Çünkü düşünün, otobüsün içinde bir sürü insan oluyor ve böyle bir olay yaşanacak.. Ancak, maalesef böyle dehşet verici bir olay yaşanmış. Biz başlangıçta, bu olayın doğrudan mağduru olan kızımız ile temasa geçtik. Kendisine de, her türlü yanında olduğumuzu ilettik. Bu olayı yaşayan benim kızım da, torunum da olabilirdi.” açıklamasında bulundu.

METRO TURİZM: OLAY DOĞRU

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk, olayı doğrularken, muavin hakkında derhal hukuki işlem başlatacaklarını söyledi.

metro-turizm-baskani-cigdem-ozturk

Çiğdem Öztürk’ün Odatv’ye yaptığı açıklamada;

“Olay doğru. Bir kadın yönetici olarak bunu kabul edebilmem, hazmedebilmem mümkün değil. Yasaların bize tanıdığı her türlü imkanı tanıyarak, hukuki manada söz konusu şahsa her türlü yaptırımı yaparken; diğer taraftan biliyorum bunun telafisi olmaz ama müşteki olan yolcumuzun psikolojik durumunu düzeltebilmek için, psikolojik destek dahil elimden ne geliyorsa yapacağım bu olayı unutturabilmek için, ama biliyorum unutulmayacak. İnanın bu ahlaksız şahsın olduğu tarafta değiliz” ifadesinde bulundu.

METRO TURİZM’İN OTOBÜSÜNDE NELER YAŞANDI?

İstanbul’da bulunan arkadaşı Kerem G.’nin yanına gelmek üzere Metro Turizm’e ait otobüse binen üniversiteli C.D.’nin yaşadıkları Türkiye’nin gündemine oturdu. Dün sabah, otobüsün feribotta olduğu saat 05:40’ta koltukta uyuyan C.D., yanı başından ilginç sesler üzerine hemen uyandı. C.D. uyandığında muavin G.G.’nin hemen yakınında mastürbasyon yaptığını gördü. Muavinin sıvıları genç kızın yüzüne ve koltuğa geldi. C.D.’nin çığlık atması ile yolcular ayaklandı, durum derhal ilgili birimlere iletildi.

metro-turizm-masturbasyon-yapan-muavin-skandali

Otobüsün Eskihisar İskelesi’ne yanaştığı esnada G.G. gözaltına alındı. İddialara göre, G.G. başlangıçta durumu inkar etti. Ancak, şirket yetkililerinin devreye girmesi ile G.G. suçunu itiraf etti.

SAPIK MUAVİNDEN AÇIKLAMA

Yaşanan olay sonrası şirkettin üst düzey bir yetkilisinin telefonla konuştuğu G.G. başlangıçta yetkili ile tereddütlü konuştu. Ancak ardından şirket yetkililerinin “Bak eğer olay doğru ise zaten Adli Tıp’ta gerçekler ortaya çıkar. Doğruyu söyle” sözünden sonra muavin G.G.’nin “Şeytana uydum yaptım abi” dediği belirtildi.

MUAVİNİ DÖVMEK İSTEDİLER

Bu ifadeden sonra, edinilen bilgilere göre G.G. başka otobüs şoförleri tarafından dövülmek istendi. Ancak, İstanbul’da yaşadığı öğrenilen G.’nin olay yerinden uzaklaşması sağlandı.

MUAVİN SERBEST BIRAKILDI

Metro Turizm otobüsünde muavin olarak çalışmaya başlayan G. G.’nin ilk ifadesi Eskihisar Jandarma Karakolu’nda alındı. Karakolda görevli bir kaynak, soru üzerine, “İfadesini aldık savcılığa sevk ettik. Gebze Savcılığı’ndan salıverildiği bilgisini aldık” dedi.

METRO TURİZM İLE İLGİLİ SOSYAL MEDYA’DA EN ÇOK DÖNEN CAPS:

Metro-Turizm-Caps

METRO TURİZM BAŞKANI ÇİĞDEM ÖZTÜRK‘ÜN AÇIKLAMA YAPTIĞI VİDEO:

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI