Haberler

Hamile Olduğunu Doğururken Anladı

İngiltere ‘nin Cheshire bölgesinde yaşayan 24 yaşındaki Sasha Hood adındaki kadın, hamile olduğunu dokuz ay boyunca fark edemedi ve hamile olduğunu ancak doğururken anladı.

6

24 yaşındaki Sasha Hood, bir anda doğum sancıları çekmeye başlayınca neye uğradığını şaşırdı. Genç kadın, hamile kaldığı dönem öncesinde ve süresince doğum kontrol hapları kullanıyordu.

1

Daily Mail gazetesinin haberine göre, Sasha Hood ‘un regl döngüsü 9 ay boyunca aynı düzende devam etti. Genç kadının ne karnında şişlik oluştu, ne de hormonal dengesinde bir bozukluk gözlendi.

2

Sasha, 9 aylık hamilelik süresinin sonunda beklenmedik doğumu banyoda gerçekleştirdi. Theo adı verilen bebeğin hayatta kalmasındaki en büyük rol ise babası Marc ‘a ait.

3

Marc, eşi Sasha ‘nın banyoda doğum yapmaya başladığını görür görmez hemen yardıma koşmuş ve göbek bağına dolanmış halde dünyaya gelen bebeği kurtarmış.

5

Doktorlara göre, doğumu 4 gün geciken minik Theo ‘nun sağlık durumu şu an oldukça iyi.

4

İngiliz basını da mucize doğuma büyük ilgi gösterdi. Genç çiftin sıra dışı hikayesi ulusal gazete ve dergilerde yer almaya devam ediyor.

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI