Haberler

Bekaretini Satışa Çıkaran Kız Kandırıldı!

Bekaretini açık artırma yoluyla Japon bir işadamına 780.000 dolara satan Avustralyalı Catarina Migliorini, “Bana elini bile sürmedi, benimle dalga geçtiler kandırıldım” diye katıldığı TV programında dert yakındı.

catarina-migliorini-bekaretini-satan-kiz

Avustralya’da bekaretini açık artırma yoluyla 780.000 dolar karşılığında Japon bir işadamına satan Catarina Migliorini kandırıldığını ve üzgün olduğunu duyurdu. Avustralyalı film yapımcısı Justin Sisely tarafından “Bakire Aranıyor” isimli belgeselde oynaya 21 yaşındaki Catarina Migliorini, Huffington Post’a konuştu.

bekaretini-satan-kiz-catarina-migliorini

Migliorini “Yönetmen para kazanmak için beni kullandı” dedi. Açık artırmayı kazanan 53 yaşındaki Japon milyoner bana elini bile sürmedi, hala bakireyim” diyerek dert yakındı. Migliorini ‘nin iddiasına göre, internet üzerinden yapılan açık artırmada 780 bin dolarlık en yüksek teklifi veren Natsu isimli takma ada sahip Japon işadamı kendisine Sydney ‘deki bir restoranda buluşma teklifinde bulundu.

Catarina-Migliorini-ve-Alex-Stepanov

Büyük gün için heyecanlı olan ve hazırlanıp buluşma yerine giden Migliorini, Japon işadamının yönetmenin kendisine anlattığı kişi olmadığını fark etti. Bu da yetmezmiş gibi Natsu yemek boyunca genç kızla dalga geçti, sonra da masadan kalkıp gitti. “Kendimi aptal gibi hissettim. Üstelik hala bakireyim” diyen Migliorini, belgeselden elde edilecek gelirin yüzde 20’sini tazminat olarak olarak istiyor. Natsu isimli takma ada sahip olan Japon işadamının aslında hiç var olmadığına inandığını anlatan Migliorini, “Genç kızlık hayallerimle oynadılar, bunun bedelini adalet karşısında ödeyecekler” açıklamasında bulunmayı da ihmal etmedi.

catarina-migliori-roportaj

Catarina, bekaretinin satışından elde edilecek gelirin bir bölümüyle ülkesinde fakirlere yardım edeceğini, bir diğer kısmıyla da Arjantin ‘de tıp okumak istediğini söylemişti. Bekaretini açık artırmaya çıkaran genç kız Playboy Dergisi için kamera karşısına geçti.

catarina-dergi-cekimi

catarina-migliorini-bekaretini-satti

catarina-migliorini-fotograflari

Catarina-Migliorini-pictures

Bekaretini Satan Kız Catarina Migliorini Hakkında ilk çıkan haberleri okumak için buraya tıklayınız.

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI