Genel

Darbe Girişimini Önceden Tahmin Eden Astrolog: Hakan Kırkoğlu!

darbe-girisimi-hakan-kirkoglu-astroloji 

Hakan Kırkoğlu 1967 İstanbul doğumlu bir astrolog. Mesleki kariyerine bankacı olarak başlamış olsa da zamanla astrolojiye gönül vermiş ve Milliyet Gazetesi yazarlığına kadar yükselmiş durumda.

darbe-girisimi-hakan-kirkoglu-astroloji-2

Ancak mesleki başarıları Milliyet Gazetesi yazarlığı ile sınırlı kalmamakta. Öyle ki yapmış olduğu tahminler ve yorumlar oldukça tutarlı. Bunlardan biri de darbe girişimi.

darbe-girisimi-hakan-kirkoglu-astroloji-1

2016’da Türkiye” isimli analizinde Temmuz ayı için yapmış olduğu yorumlar okurlarının gözünden kaçmadı ve Hakan Kırkoğlu’nun 7 ay öncesinden askeri darbeyi öngördüğü söylenildi. İşte o analizin ilgili bölümü;

”Temmuz ayı Türkiye için güvenlik, milli konular ve hassasiyet açısından önem taşıyor. Bu dönemde halkın görüşünü, isteklerini ve meclisi gündeme getiren durumlar var. (…) Bu süreçte askeri ve diplomatik alanda daha cesur ve tek başına karar vermeye eğilim gösteren bir tutum ortaya çıkabilir. 20 Temmuz dolunayı zorlu koşullara, kontrol edilmesi zor gelişmelere ve dış politikadaki hassasiyetlere dikkat çekiyor.”

Ayrıca 13 Temmuz günü Hakan Kırkoğlu ”Muneccimbasi” isimli Twitter hesabından ise “Bu bir kaç gün, özellikle 14-15’i civarında halkı içine alabilecek şiddet olaylarına dikkat etmek gerekir!”  şeklinde bir uyarı mesajı paylaşmıştı.

darbe-girisimi-hakan-kirkoglu-astroloji-3

Hakan Kırkoğlu kimdir, Hakan Kırkoğlu hakkında

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI