Galeriler

Su Altı Fotoğrafçısının Görülmeye Değer Fantastik Dünyası

Fotoğrafçımızın ismi Noustha Koeckhoven. Fotoğrafları çekerken, görenleri kendi hayal dünyasında hissetmesini sağlamayı amaçlıyor. Bunun içinse farklı ve güzel bir çalışmaya imza atmış.

Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (12)

Amsterdam ’da ki fotoğrafçılık eğitimi için sualtı yaşamı konusunu seçmiş. Ancak alışık olduğumuz sualtı fotoğrafçılığına biraz da hayal gücünü eklemeyi ihmal etmemiş 🙂

Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (8)

Çalışmaları için Hollanda ’da bulunan Bonaire Karayip adasına giden Noustha, burada yaşayan çocuklardan bir ekip oluşturarak onların dünyasına hitap eden ve hikayeleri olan eserler yaratmış.

Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (14) Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (15) Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (1) Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (6)Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (13) Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (3)Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (7) Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (9)Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (10) Su-Altı-Fotoğrafçısının-Görülmeye-Değer-Fantastik-Dünyası- (5)

Sorbiona

Yorumları Göster

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI